SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES) TRN PETROL

HİZMETLERİMİZ TRN PETROL

TRN PETROL

Evlere, İşyerlerine Şantiyelere Çiftliklere ve Fabrikalara Servis: Firmamızda Shell kalitesi ile TRN Petrol güvencesiyle adrese teslim motorin servisi hizmeti verilmektedir. Güçlü altyapısı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerinin her türlü motorin siparişlerini yerine getiren TRN Petrol, evlere, işyerlerine, sanayi kuruluşlarına ve maden ocaklarına temiz, zamanında, emniyetli, standartlara uygun ikmal uygulamaları sunmaktadır. Üstelik TRN Petrol, adrese teslim hizmet anlayışıyla müşterilerine kapıda ödeme fırsatı da sağlamaktadır. Şehir içi akaryakıt dağıtım araçları ile müşterilerinin ihtiyaçları ölçüsünde adrese motorin dağıtım hizmeti veren TRN Petrol, çevreye saygılı hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini esas alan iş anlayışıyla hizmet veren TRN Petrol, müşterilerinin satın aldığı akaryakıt ürünlerini Shell güvencesiyle sunuyor.

TRN Petrol; özellikle motorin yakıtta çok kolay olan suiistimalleri önlemek için tüm ürünlerini laboratuarlarda düzenli olarak tahlil ettirip müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin motorin talepleri direk Shell'den temin edilmekte olup, araçla rımız orijinal Shell mührü, ürün teslim fişi, kantar fişi ve ürün analiz raporu ile birlikte teslim adresine sevk edilmektedir.


TOPTAN AKARYAKIT

Müştilerimize akaryakıt ikmalini kendi taşıma filomuz ile yapmaktayız. İhtiyaçlarınıza, ZAMANINDA güvenilir bir şekilde kapınıza kadar otomasyon sistemlerine sahip araçlarımız ile teslim edilir.
Hizmet kalitemiz; sadık müşterilerimizin her geçen gün artmasıyla tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz... Firmamız, rekabetin çok yoğun olduğu bu sektörde istikrarlı büyümesini sürdürmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

 • Kolay Kurulum
 • Güvenli operasyon
 • Hızlı ve ekonomik akaryakıt ikmali
 • İstediğiniz noktaya taşıyabilme imkanı
 • Kolay kullanım
 • Otomasyon sistemleriyle uyum
 • Stok tüketim kontrolü ve raporlama imkanı
 • Kolay nakliye, hızlı kurulum ve güvenli operasyon ağı ile iş sahanıza tam güvenlik içinde kurulan, seyyar bir akaryakıt tesisi görevi üstlenerek şantiyenizi akaryakıt tedariğini sağlar. Sağlık-Emliyet-Çevre ve Kalite kuralları çerçevesinde, standart bir yük konteyneri boyutlarındaki tank ve pompa sistemi güvenli bir şekilde şantiyenize monte edilir. Sistem bileşenleri, "exproof" ve havuzlu tank özelliği taşıdığından kaçak ve yangın tahlikesine karşı maksimum güvenlikle korunur. Kilitli kapıları sayesinde, yetkiniz dışında kullanılmaz. Kurulum sonrasında akaryakıt ikmali araç filomuz ile zahmetsiz ve kısa sürede ayağınıza kadar gelir.

  Bütün bunlara ek olarak, istenildiği taktirde kurulacak bilgisayar sayesinde otomasyon sistemleriyle uyumlu hale getirilerek, tüketim kontrolü ve stoklarınızı takip etmeniz sağlanır.


  KALİTE KONTROL

  Shell gezici akaryakıt kalite denetim laboratuarları

  Shell, akaryakıt kalite denetimlerine Türkiye akaryakıt sektöründe bir ilk olarak 1993 yılında başlamıştır. Gezici laboratuarların amacı, akaryakıtımızın kalitesini rafineri çıkışından aracınızın deposuna girene kadar kontrol etmesidir.

  Shell`in gezici akaryakıt kalite denetim laboratuvarları tüm Türkiyedeki istasyonlarımızı periyodik olarak kontrol edecek şekilde devamlı hareket halindedirler. Bu araçlar, istasyonlardan aldıkları akaryakıt numunelerini hemen araçta test yapabilecek donanıma sahiptirler.